Мешканець Львівщини намагався ввезти в Україну позашляховики як гумдопомогу

Прикордонники вилучили у чоловіка три автівки, які він завозив під виглядом гуманітарної допомоги. Проте у самому благодійному фонді про це нічого не знали.

15.11.2023
Мешканець Львівщини намагався ввезти в Україну позашляховики як гумдопомогу

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Вантажівка “MAN”, якою водій переміщував три позашляховики, слідувала в Україну через пункт пропуску “Краківець”. 50-річний українець скерував вантажівку на “червоний коридор” та задекларував автомобілі марки “Isuzu”, “Nissan” та “Mazda”.

Відповідно до документів, які водій надав на перевірку, він перевозив автівки як гуманітарну допомогу для одного з благодійних фондів. В ході додаткової перевірки прикордонники спільно з працівниками митниці з’ясували, що отримувач не очікує таку “гуманітарну допомогу”, а громадянин, який її переміщує, їм невідомий.

За цим фактом працівники митниці склали протокол про порушення митних правил.

Автомобілі вилучили. Їхню вартість наразі встановлюють.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.