Медики у Львові врятували дівчину зі рідкісною патологією

17-річна Наталя потрапила до лікарні у важкому стані. Захворювання почало руйнувати печінку та кишківник.

16.11.2023
Медики у Львові врятували дівчину зі рідкісною патологією

Про це повідомляє Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Наталя хворіє з дитинства: у дівчинки періодично погіршувалось самопочуття, з’являлась жовтяниця та ознаки анемії, печінкові проби завжди були високі. Вона отримувала лікування у місцевій лікарні, проте повного одужання досягти не вдавалось.

У вересні минулого року дівчинці стало вкрай погано. З’явився сильний біль у животі, піднялась температура.

«Пацієнтка потрапила до нас у важкому стані. Після обстеження стало очевидним, що причиною даного стану дитини є цироз печінки як наслідок поєднання аутоімунного гепатиту, первинного склерозуючого холангіту та важкого неспецифічного виразкового коліту. Таке поєднане ураження зустрічається досить рідко», – розповіла гастроентерологиня Віта Волощук.

Захворювання вражає печінку та кишківник, викликаючи запалення. Дитина з таким діагнозом потребує постійного моніторингу стану на фоні застосованої терапії.

Після лікування у медзакладі Наталя почувається добре.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.