Майже за мільйон гривень встановлять навісну стелю в приміщенні Франківської адміністрації Львова

У кабінетах Франківської районної адміністрації Львова змонтують підвісну стелю з гіпсокартону, а також встановлять 36 нових світильників. Такий ремонт обійдеться у 902 017 грн місцевого бюджету.

16.11.2023
Майже за мільйон гривень встановлять навісну стелю в приміщенні Франківської адміністрації Львова

Про це LVIV.MEDIA стало відомо з оприлюдненої на платформі Prozorro закупівлі.

Закупівля відбулася без проведення конкурентних торгів, тобто свої послуги запропонувала лише одна компанія. Голова Франківської районної адміністрації Надія Банах 8 листопада уклала із закарпатською фірмою ТОВ “Діамант Лізинг Корпорейшн” договір на виконання робіт з капітального ремонту приміщення у будівлі районної адміністрації на вулиці Генерала Чупринки, 85.

Фірма-переможець впродовж листопада-грудня 2023 року зобов’язана виконати ремонтні роботи, а саме монтаж підвісної стелі з гіпсокартону в кабінетах адміністрації та монтаж 36 світильників.

Зазначено, що світильники Imperim Light коштують 1 тис. 721 грн за штуку (загалом на 61 957 грн) та 3 світильників LINEA CUT ціною 16 212 грн за штуку (загалом на 48 638 грн).

При цьому, ціна світильників, схоже, значно завищена. Адже на одному з сайтів з продажу світлодіодного освітлення світильник LINEA CUT, довжиною 3 метри, коштує 9 тис. грн при купівлі одного світильника. За умови придбання двох і більше – ціна стає меншою.

LVIV.MEDIA телефонував до керівниці Франківської адміністрації Львова Надії Банах, щоб дізнатися наскільки необхідним є ремонт стелі в кабінетах адміністрації. Проте вона не відповіла на дзвінки.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.