Майже за мільйон гривень встановлять навісну стелю в приміщенні Франківської адміністрації Львова

У кабінетах Франківської районної адміністрації Львова змонтують підвісну стелю з гіпсокартону, а також встановлять 36 нових світильників. Такий ремонт обійдеться у 902 017 грн місцевого бюджету.

16.11.2023
Майже за мільйон гривень встановлять навісну стелю в приміщенні Франківської адміністрації Львова

Про це LVIV.MEDIA стало відомо з оприлюдненої на платформі Prozorro закупівлі.

Закупівля відбулася без проведення конкурентних торгів, тобто свої послуги запропонувала лише одна компанія. Голова Франківської районної адміністрації Надія Банах 8 листопада уклала із закарпатською фірмою ТОВ “Діамант Лізинг Корпорейшн” договір на виконання робіт з капітального ремонту приміщення у будівлі районної адміністрації на вулиці Генерала Чупринки, 85.

Фірма-переможець впродовж листопада-грудня 2023 року зобов’язана виконати ремонтні роботи, а саме монтаж підвісної стелі з гіпсокартону в кабінетах адміністрації та монтаж 36 світильників.

Зазначено, що світильники Imperim Light коштують 1 тис. 721 грн за штуку (загалом на 61 957 грн) та 3 світильників LINEA CUT ціною 16 212 грн за штуку (загалом на 48 638 грн).

При цьому, ціна світильників, схоже, значно завищена. Адже на одному з сайтів з продажу світлодіодного освітлення світильник LINEA CUT, довжиною 3 метри, коштує 9 тис. грн при купівлі одного світильника. За умови придбання двох і більше – ціна стає меншою.

LVIV.MEDIA телефонував до керівниці Франківської адміністрації Львова Надії Банах, щоб дізнатися наскільки необхідним є ремонт стелі в кабінетах адміністрації. Проте вона не відповіла на дзвінки.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.