Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат

Кажуть, що 7 – це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів’яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою – згадати, що в країні війна.

10.12.2023
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат

Небайдужі активісти вкотре апелювали до відкритих даних, згідно з якими в чиновників міськради є кошти на ремонти свої кабінетів, закупівлю квітів, облаштування взимку майданчиків та парків – але дуже важко знайти гроші для підтримки наших захисників.

Обурення такої викликали дві найактуальніші теми останніх днів – впровадження мерією за шалені кошти псевдо- електронного квитка та традиційний колапс на вулицях Львова, викликаний снігом. Щодо очистки вулиць – мітингарі наголосили, що ЛМР витратила десятки мільйонів на утримання доріг – але результату як не було, так і нема.

Львів’яни всьоме закликали владу міста прийняти норму, згідно з якою 20% бюджету буде витрачатись на підтримку ЗСУ – тож цікаво, чи почує їх Садовий, чи стане число 7 щасливим для наших захисників – або мешканцям нашого міста і далі доведеться нагадувати посадовцям Ратуші про тих, хто своєю кров’ю дає їм можливість засідати в кабінетах.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.