Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат

Кажуть, що 7 – це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів’яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою – згадати, що в країні війна.

10.12.2023
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат

Небайдужі активісти вкотре апелювали до відкритих даних, згідно з якими в чиновників міськради є кошти на ремонти свої кабінетів, закупівлю квітів, облаштування взимку майданчиків та парків – але дуже важко знайти гроші для підтримки наших захисників.

Обурення такої викликали дві найактуальніші теми останніх днів – впровадження мерією за шалені кошти псевдо- електронного квитка та традиційний колапс на вулицях Львова, викликаний снігом. Щодо очистки вулиць – мітингарі наголосили, що ЛМР витратила десятки мільйонів на утримання доріг – але результату як не було, так і нема.

Львів’яни всьоме закликали владу міста прийняти норму, згідно з якою 20% бюджету буде витрачатись на підтримку ЗСУ – тож цікаво, чи почує їх Садовий, чи стане число 7 щасливим для наших захисників – або мешканцям нашого міста і далі доведеться нагадувати посадовцям Ратуші про тих, хто своєю кров’ю дає їм можливість засідати в кабінетах.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.