Майно колишнього рівненського військкома передали державі

Суд передав до Нацагентства з питань виявлення та менеджменту активів, здобутих злочинним шляхом (АРМА) майно колишнього керівника Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Луцюка, якого підозрюють у незаконному збагаченні та побитті солдата. Таке рішення суд ухвалив за матеріалами Державного бюро розслідувань.

18.12.2023
Майно колишнього рівненського військкома передали державі

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань

Загальна вартість переданого майна оцінюється у 51 млн 700 тис. грн.

Зокрема, державі передали:

  • земельна ділянка у селі Поляниця Івано-Франківської області із житловим будинком площею 280 кв. м;
  • 7 будинків загальною площею майже 500 кв. м на гірськолижному курорті «Буковель»;
  • земельна ділянка у селищі Ланчин Івано-Франківської області площею близько пів гектара та будинком на 316 кв. м;
  • два вантажних автомобілі.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.