Тернопільському дитбудинку повернули майно та землі на понад 41 млн грн

Тернопільська обласна прокуратура виграла суд стосовно землі дитячого будинку на проспекті Степана Бандери, 81 у Тернополі.

13.12.2023
Тернопільському дитбудинку повернули майно та землі на понад 41 млн грн

“Рішенням Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов Тернопільської обласної прокуратури в інтересах держави до однієї з будівельних фірм щодо визнання недійсним інвестиційного договору з реконструкції будівель та споруд, що використовуються Тернопільським обласним комунальним дитячим будинком для дітей шкільного віку за адресою: м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 81“, – зазначили у Тернопільській обласній прокуратурі.

Нагадаємо,  Тернопільська обларада уклала інвестиційну угоду з будівельною фірмою, виконання якої могло призвести до втрати комунального майна та земельної ділянки площею понад 1 га вартістю понад 41 млн грн. Цей комплекс використовується закладом для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прокуратура звернулась із позовом до суду. Суд першої інстанції його задовольнив. Відповідач оскаржив рішення суду першої інстанції в апеляційній інстанції, проте суд став на захист інтересів дітей, відмовивши в задоволенні скарги.

Рішення суду вступило в законну силу.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.