Львівські медики прооперували дитину з вродженим гідронефрозом

Дівчинка зі Сколе, що у Стрийському районі. Усе своє життя дитину терпіла періодичні болі у животі та нудоту.

24.01.2024
Львівські медики прооперували дитину з вродженим гідронефрозом

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, батьки звернулися до медиків. Ще у малому віці доньки, коли вона змогла сказати про болі у животі батьки звернулися до лікарів, які поставили діагноз – дискінезія жовчного. Всі ці роки лікували саме це захворювання. Однак, періодичні болі та нудота не зникали.

Нещодавно дівчинка раптово отруїлася та потрапила до місцевої лікарні. Там Христину дообстежили через високу температуру та порадили піти на УЗД. На ультразвуковій діагностиці у дівчинки виявили вроджений гідронефроз 2-3 ступеню та порадили звернутися до львівського «Охматдиту».

Гідронефроз – це прогресуюче хронічне розширення ниркових балій та чашок, що призводить до порушень відтоку сечі. Це призводить до стискання ниркових канальців, порушення кровотоку всередині ураженого органу та відмирання тканин ураженого органу.

«В моменти, коли Христина, до прикладу, більше пила чи мала супутні захворювання звуження сечовивідних шляхів проявлялося найбільше. Тобто, нирку роздувало і було боляче. До нас дівчинка потрапила саме тоді, коли було загострення і було на УЗД легше побачити це звуження», – розповів уролог Ігор Гримак.

Спеціалісти обстежили Христину та прооперували. Операція пройшла успішно. Ще певний час дівчинка мала стенди, які з часом забрали.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.