Львівські хірурги врятували від амптуації руку чоловіка

У Львові медики врятували від ампутації руку 37-річного пацієнта. Він травмувався, коли молотив зерно.

07.09.2023
Львівські хірурги врятували від амптуації руку чоловіка

Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

Чоловік отримав травму вдома, коли молов пшеницю. Каже, що плин перестав працювати і він вирішив пропхати зерно рукою. Тоді зубці захопили великий палець та протягли крізь млин всю руку. Чоловік одразу вимкнув пристрій, перемотав понівечену кінцівку ганчіркою і побіг до друга, щоб той відвіз його до місцевої лікарні.

Там йому надали першу допомогу і відправили до Львова.

У чоловіка діагностували травматичне відчленування правої кисті, великого пальця та мізинця, множинні переломи, дефекти кісткової та м’яких тканин, а також пошкодження сухожиль, артерій та м’язів.

Пацієнтові «пришили» пальці, зафіксували кістки, провели пластику шкіри і відновлення сухожиль.

Однак, у післяопераційний період рана задовго гоїлась, а рука сильно набрякла. Утворилась гематома. Тож, знадобились повторна хірургічна обробка та пластична операція. Попри високий ризик ампутації, лікарям таки вдалося зберегти життєздатність кисті та пальців пацієнта.

Через місяць після травми у Василя вже загоїлись рани, зростаються переломи, повертається чутливість.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.