Львівська опера відмовилась від співпраці з вокалісткою через її участь у спектаклях з російськими артистами

Співачка Валентина Плужнікова грала у виставах разом з російськими артистами під час навчання в академії Ла Скала.

09.02.2024
Львівська опера відмовилась від співпраці з вокалісткою через її участь у спектаклях з російськими артистами

Про це повідомляє Львівська Національна Опера / Lviv National Opera.

“Львівська національна опера, на жаль, не володіла повною інформацією щодо творчої біографії співачки Валентини Плужнікової під час перемовин щодо її участі в опері “Кармен” Ж. Бізе”, – йдеться у повідомленні.

Команда Національної опери прийняла рішення про скасування участі Валентини Плужнікової в опері “Кармен”, яка має відбутись 17 лютого.

“Закликаємо українських артистів не брати участь у спільних з російськими артистами проєктах, оскільки це працює проти України”, – підсумували у дописі.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.