Львівська митниця склала протокол про порушення митних правил відносно Голови Верховного Суду Польщі

Про це йдеться у постанові Галицького районного суду Львова.

10.11.2023
Львівська митниця склала протокол про порушення митних правил відносно Голови Верховного Суду Польщі

Як повідомив адвокат Сергій Паславський, під час аналізу ним судової практики в Єдиному державному реєстрі судових рішень було знайдено дуже цікаву постанову Галицького районного суду м. Львова, з якої вбачається, що посадові особи Львівської митниці склали протокол про порушення митних правил відносно Голови Верховного Суду Республіки Польща.

“Судом встановлено, що особа здійснила перетин польсько-українського та українського-польського кордону (на пункті пропуску «Смільниця»- «Кросценко») на транспортному засобі марки Volkswagen Sharan в один день, а саме з території Польщі на територію України і через 40 хвилин після цього з України на територію Республіки Польща під час виконання службових обов`язків як голова Верховного Суду Республіки Польща. Про такі перетини кордону проставлено печатки у дипломатичному закордонному паспорті“, – йдеться у матеріалах справи.

“Згідно ст.458 МК України, порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України і, за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність”, – зазначили у постанові.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.