Львівська митниця склала протокол про порушення митних правил відносно Голови Верховного Суду Польщі

Про це йдеться у постанові Галицького районного суду Львова.

10.11.2023
Львівська митниця склала протокол про порушення митних правил відносно Голови Верховного Суду Польщі

Як повідомив адвокат Сергій Паславський, під час аналізу ним судової практики в Єдиному державному реєстрі судових рішень було знайдено дуже цікаву постанову Галицького районного суду м. Львова, з якої вбачається, що посадові особи Львівської митниці склали протокол про порушення митних правил відносно Голови Верховного Суду Республіки Польща.

“Судом встановлено, що особа здійснила перетин польсько-українського та українського-польського кордону (на пункті пропуску «Смільниця»- «Кросценко») на транспортному засобі марки Volkswagen Sharan в один день, а саме з території Польщі на територію України і через 40 хвилин після цього з України на територію Республіки Польща під час виконання службових обов`язків як голова Верховного Суду Республіки Польща. Про такі перетини кордону проставлено печатки у дипломатичному закордонному паспорті“, – йдеться у матеріалах справи.

“Згідно ст.458 МК України, порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України і, за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність”, – зазначили у постанові.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.