Посадовець Львівської митниці допомагав призовникам незаконно виїхати за кордон

Працівник митниці організував ухилянтам повний пакет «послуг» – зустрічав їх у Львові, забезпечував тимчасовим проживанням у готелі та проводив інструктаж щодо перетину держкордону.

09.07.2024
Посадовець Львівської митниці допомагав призовникам незаконно виїхати за кордон

Про це повідомляє Управління СБ України у Львівській області.

До незаконного перетину кордону посадовець митного поста Львівської митниці долучив 30-річну жінку з міста Берегове.

За даними слідства ділки забезпечували незаконне переправлення призовниківдо країн ЄС поза встановленими пунктами пропуску на території Закарпатської області.

Митник зустрічав ухилянтів у Львові, забезпечував тимчасовим проживанням у готелі та проводив інструктаж щодо перетину держкордону. Згодом він доправляв втікачів до сусіднього регіону, де їх зустрічала його спільниця та забезпечувала їх перебування до моменту незаконного перетину кордону.

“Правоохоронці задокументували протиправну схему, провели обшуки у фігурантів та зібрали доказову базу, що повністю підтверджує злочинну діяльність”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.