Львів’янка сховала гроші в торті для ув’язненого

Мешканку Львова Ганну Г. оштрафували на 255 грн за спробу переправити в СІЗО одному з ув’язнених торт домашньої випічки, в якому були сховані гроші.

06.06.2024
Львів’янка сховала гроші в торті для ув’язненого

На судове засідання жінка не прийшла, тому розгляд справи суддя Христина Мисько розглядала за її відсутності. Спробу передати одному з ув’язнених посилку, в якій містився торт домашнього виробництва з грішми всередині, жінка зробила 22 березня 2024 року. Після того, як кошти були виявлені, був складений відповідний протокол про адміністративне правопорушення. Купюру номіналом в 1000 грн вилучили з торта і вона стала одним з речових доказів у справі, повідомляє Lviv.media.

При детальному розгляді матеріалів справи суддя вирішила, що зібраних доказів достатньо. Тому Ганну Г. визнали винною у незаконній передачі в СІЗО заборонених предметів та оштрафували на 255 грн. Вона також заплатить судовий збір у сумі 605,6 грн. Заборонений предмет, який вона хотіла переправити за ґрати, а саме купюру номіналом в 1000 грн, конфіскували. На це рішення Ганна Г. протягом 10 днів може поскаржитись до Львівського апеляційного суду.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.