Псевдобанкіри викрали у жительки Тернопільщини майже 100 тисяч гривень

Найпоширенішим шахрайством є викрадення коштів з банківських карток. Громадяни потерпають від зловмисників, які через телефон або інтернет, зловживаючи довірою, отримують доступ до коштів на картці.

06.06.2023
Псевдобанкіри викрали у жительки Тернопільщини майже 100 тисяч гривень
Фото: умовне

Про це повідомляє поліція Тернопільщини. 

До жительки Чортківського району зателефонували начебто із банку і повідомили, що з її картки намагаються викрасти кошти. Співрозмовник запропонував жінці зателефонувати на гарячу лінію банку. Потерпіла так і зробила, проте особисто поспілкуватися з оператором не змогла. 

Через декілька хвилин їй перетелефонували вже з іншого номера і знову нібито із банку. Жінці порадили заблокувати картку, аби до неї не мали доступ інші особи.

“Вона виконала усі вказівки телефонного незнайомця та ввела на телефоні спеціальну комбінацію цифр, яку їй продиктували”, – розповідають у поліції. 

Як результат, з її картки чотирма платежами були зняті кошти. Загальна сума склала понад 96 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Тривають заходи для розкриття злочину.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.