Псевдобанкіри викрали у жительки Тернопільщини майже 100 тисяч гривень

Найпоширенішим шахрайством є викрадення коштів з банківських карток. Громадяни потерпають від зловмисників, які через телефон або інтернет, зловживаючи довірою, отримують доступ до коштів на картці.

06.06.2023
Псевдобанкіри викрали у жительки Тернопільщини майже 100 тисяч гривень
Фото: умовне

Про це повідомляє поліція Тернопільщини. 

До жительки Чортківського району зателефонували начебто із банку і повідомили, що з її картки намагаються викрасти кошти. Співрозмовник запропонував жінці зателефонувати на гарячу лінію банку. Потерпіла так і зробила, проте особисто поспілкуватися з оператором не змогла. 

Через декілька хвилин їй перетелефонували вже з іншого номера і знову нібито із банку. Жінці порадили заблокувати картку, аби до неї не мали доступ інші особи.

“Вона виконала усі вказівки телефонного незнайомця та ввела на телефоні спеціальну комбінацію цифр, яку їй продиктували”, – розповідають у поліції. 

Як результат, з її картки чотирма платежами були зняті кошти. Загальна сума склала понад 96 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Тривають заходи для розкриття злочину.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.