На Львівщині стажер пошти вкрав з сейфу майже 400 тисяч гривень

19-річний молодик влаштувався вантажником на пошту, а згодом зі своїм 25-річним товаришем викрав з сейфу у відділенні 380 тисяч гривень.

31.07.2023
На Львівщині стажер пошти вкрав з сейфу майже 400 тисяч гривень

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

28 липня у селищі Славське на Стрийщині невідомі проникли у приміщення пошти, відімкнули двері у сховище, викрали 380 тисяч гривень та банківську картку.

До відділення злодії потрапили, скориставшись ключами від вхідних дверей у приміщення та у сховище.

Правоохоронці встановили, що до цього причетні двоє молодиків віком 19 та 25 років, які тимчасово проживають на Львівщині.

Молодший з них нещодавно влаштувався у відділення на стажування на посаду вантажника і напередодні крадіжки отримав ключі від службових приміщень. Старший – перебував у розшуку за крадіжку та розбій, вчинені на Київщині.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.