Львів’ян та гостей міста запрошують на крафтовий ярмарок

В асортименті: сир, мед, олія, хліб, хлібобулочні вироби, фруктові чипси, м’ясні вироби, органічна продукція та багато іншого.

16.11.2022
Львів’ян та гостей міста запрошують на крафтовий ярмарок

У департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА запрошують жителів та гостей Львова відвідати 20 листопада Львівський крафтовий ярмарок. Там на одній локації можна буде скуштувати та придбати широкий асортимент крафтової продукції від понад 40 місцевих та релокованих виробників.

Вказується, що захід відбудеться в рамках проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, що фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями. Виконавчий партнер заходу – ГС “Карпатський смак ” та ГС “Дороги смаку Прикарпаття”.

Адреса ярмарку: тераса Львівського палацу мистецтв (м. Львів, вул. М. Коперника, 17).

Час: 11:00 – 17:00 неділя, 20 листопада.

Вхід вільний.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.