ЛОВА профінансує безпілотник, який складається з 3 літаків, здатних проводити спостереження та відеофіксацію на відстані до 30 км

Безпілотник для доставки та спостереження “Besomar 3310” — стартап-проєкт, на який виділить кошти Львівська обласна військова адміністрація.

18.09.2023
ЛОВА профінансує безпілотник, який складається з 3 літаків, здатних проводити спостереження та відеофіксацію на відстані до 30 км

Як повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда, цей проєкт має наявні локальні складові для виготовлення прототипу та передачі його для потреб 125 окрема бригада територіальної оборони Збройних сил України.

Аерокомплекс здатний провести спостереження та відеофіксацію на віддалі 30 км та з безпечної висоти 800 м. А також доставити вантаж до 2 кг у потрібну точку в радіусі 30 км, в автоматичному режимі або під керівництвом пілота, з поверненням.

Як зазначив Куйбіда, комплекс доставки “Besomar 3310” складається з 3 літаків. Літаки можуть виконувати задачу як по GPS координатах, так і в ручному режимі. Дрон має високі аеродинамічні характеристики, що дозволяє йому планувати на великі відстані при вимкненому двигуні і забезпечує високу безпеку та стабільність апарата в нештатних ситуаціях.

“Проєкт загальною вартістю 599, 9 тис грн, з яких 50% залучають шляхом краундфандингу, решту співфінансовує Львівська обласна державна адміністрація”, – йдеться у повідомленні.

До слова, конкурс інноваційних стартап-проєктів саме з краудфандинговим підходом Департамент економічної політики Львівської ОДА реалізовує вперше у межах Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку. Тематичним напрямом стартап-проєктів було визначено – «Військове та/або подвійне призначення».

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.