Літинський: «Спочатку – дрони, потім – стадіони» на етапі позитивного завершення під стінами ЛОВА

Активіст Святослав Літинський у програмі Олега Радика «GO про…» розповів про те, чого вдалось добитися учасникам акцій під стінами ЛОВА, чи використовували рух активістів певні політичні сили та, якими будуть наступні дії пікетувальників.

17.11.2023
Літинський: «Спочатку – дрони, потім – стадіони» на етапі позитивного завершення під стінами ЛОВА

“Ми фактично два місяці виходили з протестами і зараз є рішенння Львівської обласної ради про обмеження непершочергових видатків, є декларація голови Львівської ОВА про допомогу армії, є співпраця з Львівською обласною військовою адміністрацією. Тобто цей процес (ред. – “дрони-стадіони”) на позитивному завершенні. 

Фактично збільшено допомогу армії після того, як ми почали виходити: виділили 80 мільйонів до тих 96-ти, які були на початку року. І обласна рада і начальник Львівської військової адміністрації задекларували, що 75% перехідних залишків теж піде на армію, і 20% від перевищення доходів від обов’язкових витрат теж піде на армію, і 50% від приватизації, якщо така буде, теж піде на армію“, – розповів Літинський у програмі «GO про…» Олега Радика.

Також активіст додав, що в подальшому потрібно зайнятись громадами:

“Як найбагатшою громадою нашої області – Львовом, так і іншими громадами”.

На запитання, чи не використувовували певні політичні сили Літинського та мітингувальників, активіст відповів:

“Легко таке може бути… Тому що ми фактично першим етапом були скеровані проти Львівської обласної військової адміністрації. І, напевно, як в обласній раді опозиційні сили, так і, може, якісь інші сили, які протиставляють себе, легко можуть цей рух використати”.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.