Літинський консультує Садового?

У мера Львова Андрія Садового навіть в час війни не пропав потяг до краси. Цього разу – до красивого ландшафтного дизайну, гарно вимощених бруківкою паркових доріжок, встановлених лавок.

19.10.2023
Літинський консультує Садового?

Йдеться про капітальний ремонт центральної алеї та прилеглих територій парку «Замарстинівський».

Як повідомляє Telegram-канал “Агенція неофіційних новин”, ще в 2021 році розпочались роботи по капітальному ремонту цього парку із бюджетом 10 029 000,00 млн. гривень. Наприкінці серпня угоду було розірвано, і можна було зробити висновок, що кошти підуть на інші потреби, пов’язані з війною.

Але ні, як і прогнозувалось, кошторис перерахували, і оголосили новий тендер (UA-2023-10-11-006187-a-L1). І все це відбулось на фоні вимог активіста Літинського про відміну закупівель, які не допомагають фронту.

“Пікантність ситуації додає той факт, що пан Літинський не тільки перебуває в тісній комунікації з  командою мера Львова Андрія Садового, а й консультував, як описати доцільністю ремонту парку «Замарстинівський». І так, описова частина до закупівлі звучить так: «Замарстинівський парк розташований впритул до лікувальних корпусів Національного реабілітаційного центру «НЕЗЛАМНІ»….

Думаю, дальше продовжувати не потрібно.

Вочевидь, консультації Святослава Літинського дійсно цінні і вартують дорого, бо вартість ремонту виросла із 10 до 25 млн грн., тобто на 250%. 

Висновки робіть самі”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.