Облагороджений під час час війни парк у Львові викличе інтерес по нерухомості?

Сьогодні, заступник Садового повідомив, що у Львові понад два тижні триває додатково запроваджена система посиленого контролю за закупівлями. Завдяки ній близько 10% закупівель обмежили або призупинили.

07.10.2023
Облагороджений під час час війни парк у Львові викличе інтерес по нерухомості?

Аплодуємо стоячи… Але чи це буде стосуватись закупівлі щодо Капітального ремонту центральної алеї та прилеглих територій парку «Замарстинівський» у м. Львові?!

Як не дивно, попри риторику міського голови Андрія Садового, все для ЗСУ, все для перемоги, в 2022 році не тільки не був розірваний, але й 30 грудня 2022 року продовжений на 2023 рік строк дії договору №05/08/21 від 05.08.2021 саме на виконання робіт на об’єкті: «Капітальний ремонт центральної алеї та прилеглих територій парку «Замарстинівський» у м.Львові».UA-2021-07-02-001016-b

Заради об’єктивності сказати про те, що все–таки 31.08.2023 угоду розірвали за угодою сторін попередньо розрахувавшись із підрядником.

Можна подумати, що це перемога активіста Святослава Літинського, який так наполегливо бореться з непершочерговими видатками місцевих бюджетів, але чомусь принципово не бачить видатки Львівської міської ради на облаштування парків, обслуговування фонтанів, догляд за молодими саджанцями чи на ремонт вулиці Бандери у м.Львові за 92 млн. грн.

Проте, ситуація банальніша, 7 липня 2023 року, на 500-ий день від початку широкомасштабного вторгнення росії, Андрій Іванович оголосив тендер UA-2023-07-07-012396-a на виконання проектно-кошторисних робіт по об’єкту “Капітальний ремонт центральної алеї та прилеглих територій парку «Замарстинівський» у м. Львові (Коригування) ”. Це саме по тому об’єкту, по якому через неповних 2 місяці розірвали угоду.

Із джерел дотичних до кулуарів ЛМР нам стало відомо, що коригування ПКД і розірвання угоди – це узгоджені процеси, адже метою коригування стала саме зміна кошторисної частини проекту в сторону суттєвого збільшення вартості.

І думаю, що вже незабаром, пан Садовий, чи делегований інший чиновник ЛМР будуть на всіх ресурсах медіахолдингу Садового розповідати наскільки важливий ремонт парку «Замарстинівський» для проекту Unbroken, та реабілітації військових.

В той же час, виконком міської ради 6 червня 2023 року видав ТзОВ «Житло Капітал» містобуди на будівництво нового житлового комплексу. Думаю, облагороджений в час війни парк суттєво підніме інтерес по нерухомості.

Олег Радик

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.