Лікарці на Львівщині повідомили про підозру через смерть пацієнта

Жінка неправильно поставила діагноз 63-річному пацієнту з інфарктом міокарда та відпустила додому. Через кілька годин хворий помер на робочому місці.

02.04.2024
Лікарці на Львівщині повідомили про підозру через смерть пацієнта

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

У червні 2023 року чоловік звернувся в районну лікарню зі скаргами на високий артеріальний тиск та болі за грудиною. Терапевтка приймального відділення оглянула 63-річного пацієнта та зробила йому електрокардіограму. У результаті поставила неправильний діагноз — ішемічна хвороба серця та відпустила чоловіка додому.

“Насправді у потерпілого був інфаркт міокарда, а відтак він потребував консультації суміжних спеціалістів — кардіолога/реаніматолога та термінової госпіталізації у стаціонар”, — йдеться у повідомленні.

Через кілька годин з моменту обстеження хворий помер на робочому місці – на території кар’єру. Причиною смерті став гострий інфаркт. Це призвело до зупинки серця, кровообігу та дихання.

Лікарці інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки для хворого. Їй загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження, або позбавлення волі на той самий строк.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.