Лікарі у Львові врятували немовля з внутрішньоутробною інфекцією

Сімʼя з міста Бузьк Львівської області. Донечку Оксана народила у місцевому пологовому. Одразу після народження у малятка діагностували жовтяницю.

21.05.2024
Лікарі у Львові врятували немовля з внутрішньоутробною інфекцією

Як повідомляє Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”, у дівчинки був високий білірубін, гемолітична хвороба новонароджених та внутрішньоутробне інфікування.

Немовля перевели на лікування до Львова. Певний час дитина була у реанімації. Далі дівчинку перевели до відділення постінтенсиву.

“Дитина отримувала лікування з приводу гемолітичної хвороби та внутрішньоутробної інфекції. Виписана на виключно грудному вигодовуванні”, – розповіла педіатр, неонатолог Зоряна Слобоцька.

Нагадаємо, львівські медики видалили півкілограмову пухлину немовляті. Хірурги виконали втручання на 10-й день після народження.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.