Колишньому міністру інфраструктури обрали запобіжний захід

Вищий антикорупційний суд обрав колишньому міністру інфраструктури Андрію Пивоварському запобіжний захід у вигляді застави у 9 997 900 гривень.

16.03.2023
Колишньому міністру інфраструктури обрали запобіжний захід

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

“Суд визнав підозру обґрунтованою та частково задовольнив клопотання, застосувавши до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 9 997 900 грн”, — зазначили в САП.

Внести кошти на відповідний рахунок Вищого антикорупційного суду фігурант зобов’язаний не пізніше ніж за п’ять днів із дня обрання запобіжного заходу.

Також на колишнього міністра покладений обов’язок прибувати за вимогою до детектива, прокурора та суду й утримуватися від спілкування з іншим обвинуваченим у справі і свідками.

Крім того, він має повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та роботи, виїзди за межі Києва й Київської області.

Строк дії обов’язків — до 16 травня поточного року.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційної палати ВАКС протягом п’яти днів із дня її проголошення.

Нагадаємо, підозра ексміністру інфраструктури Андрію Пивоварському в заподіянні державі збитків на суму 30 мільйонів доларів була оголошена в лютому поточного року. Підозрюваним у цій справі проходить також його перший заступник.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.