Кабмін звільнив шістьох заступників міністрів

Уряд звільнив з посад п’ятьох заступників міністра внутрішніх справ та першого заступника Міністра економіки.

10.02.2023
Кабмін звільнив шістьох заступників міністрів
Фото: умовне

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його словами, Кабінет міністрів звільнив: Дениса Кудіна – з посади першого заступника міністра економіки; Мері Акопян, Ігоря Бондаренка, Сергія Гончарова, Богдана Драп’ятого, Катерину Павліченко – з посад заступників міністра внутрішніх справ.

Крім того, Кабмін звільнив з посади заступника голови Державного агентства розвитку туризму з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ольгу Рабійчук.

У МВС зазначали, що це звична процедура, яка прописана у Законі “Про центральні органи виконавчої влади”: коли звільняється міністр, то подають у відставку перший заступник та всі заступники міністра. МВС втратило керівництво за трагічних обставин, однак закон передбачає, аби заступники пішли саме за такою процедурою.

Нагадаємо, новим головою МВС став Ігор Клименко.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.