Кабмін розгляне звільнення 5 голів ОВА. Оновлено

Також розглянуть звільнення кількох заступників міністрів.

24.01.2023
Кабмін розгляне звільнення 5 голів ОВА. Оновлено
Фото: умовне

Про 24 січня це повідомила “Українська правда”, посилаючись на перелік кадрових питань, внесених до розгляду урядом.

Йдеться про голів Дніпропетровської (Валентин Резніченко) Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обладміністрацій.

За даними Української правди, очільник Дніпропетровщини Резніченко подав заяву на звільнення “за власним бажанням”, інші керівники ОВА “за угодою сторін”. 

Також мають розглянути питання звільнення заступника Резнікова – В’ячеслава Шаповалова, який подав у відставку та заступників міністра розвитку громад та територій України В’ячеслава Негоди та Івана Лукері.

Оновлено. Уряд погодив звільнення п’яти голів ОВА та чотирьох заступників міністрів. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Крім заступників міністра розвитку громад та територій України та заступника міністра оборони, звільнили Віталія Музиченка – заступника міністра соціальної політики України.

Водночас на посаду заступника Міністра економіки призначено Олексія Соболєва.

Нагадаємо, заступника генпрокурора Симоненка та заступника керівника ОП Тимошенка звільнили з посад.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.