Іспанія долучилась до угоди ЄС із закупівлі боєприпасів для України

Йдеться про закупівлю одного мільйона артилерійських снарядів для України протягом року.

23.03.2023
Іспанія долучилась до угоди ЄС із закупівлі боєприпасів для України
Фото: умовне

Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес підписала угоду про спільне придбання державами-членами Європейського Союзу боєприпасів, щоб поповнити свої запаси та продовжити підтримувати Україну, повідомляє іспанська радіостанція Cadena COPE.

“Уперше використовується механізм спільної закупівлі Євросоюзом озброєння, що дозволить зменшити витрати й уникнути ризиків затримок через непередбачену зміну попиту”, – зазначили у Міноборони Іспанії. 

Таким чином Іспанія тала дев’ятнадцятою країною-учасником проєкту.

Нагадаємо, країни Європейського Союзу погодили спільну закупівлю мільйона боєприпасів для Збройних сил України. Угорщина відмовилась брати у ній участь. 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.