Хто перекрив вʼїзд на Сколівські Бескиди?

Днями написав, що якісь мудрагелики встановили висувні залізні ворота та виставили охорону на дорозі, що веде до Національного парку «Сколівські Бескиди». А ще повішали табличку «Приватна власність. Вхід суворо заборонено».

01.11.2023
Хто перекрив вʼїзд на Сколівські Бескиди?

Сьогодні з’ясував, що та дорога веде не лише до парку, а й до такого собі ТзОВ «Парк Природи», що має у приватній власності землі бази відпочинку «Майдан», як, власне, і саму базу.

Крім гектарів земель під парком (чи може трохи і у парку) там їдальня на майже 500 квадратів, будинок культури на 600 квадратів, майже 2 десятки літніх будиночків і так, дрібнички: пилорама, майстерня, озеро та два басейни…

От і питання з зірочкою для кмітливих: хто ж встановив ворота та виставив охорону на комунальній дорозі?

Цікаво, що фірма, яка є господинею цього майна – створена недавно, в січці цього року. А у власність оте майно отримала на початку лютого. Зараз власником та директором фірми є Олег Ярославович Проць. Пам’ятаєте такого? Ну то я нагадаю. Свого часу він прославився тим, що у 2016-му, будучи прокурором, придбав Tesla Model S. Вони і зараз не всім прокурорам по кишені, не те що тоді. Ото катався країною Олег Проць, від однієї прокуратури до іншої, аж поки якось не трафив у Бескиди. Далі буде…

Нагадаю, нещодавно активісти ГО «Галицьке братство Єдність» повідомили, що у селі Майдан Східницької ОТГ на комунальній дорозі, яка веде до Національного Природного Парку «Сколівські Бескиди», незаконно встановлені розсувні металеві ворота та виставлено приватну охорону, що суттєво обмежує можливість відвідувати Національний Природний Парк. Окрім самих воріт, встановлено табличку із надписом «Приватна власність. Вхід суворо заборонено».

Євген Міклушка, журналіст

Джерело

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.