Хто перекрив вʼїзд на Сколівські Бескиди?

Днями написав, що якісь мудрагелики встановили висувні залізні ворота та виставили охорону на дорозі, що веде до Національного парку «Сколівські Бескиди». А ще повішали табличку «Приватна власність. Вхід суворо заборонено».

01.11.2023
Хто перекрив вʼїзд на Сколівські Бескиди?

Сьогодні з’ясував, що та дорога веде не лише до парку, а й до такого собі ТзОВ «Парк Природи», що має у приватній власності землі бази відпочинку «Майдан», як, власне, і саму базу.

Крім гектарів земель під парком (чи може трохи і у парку) там їдальня на майже 500 квадратів, будинок культури на 600 квадратів, майже 2 десятки літніх будиночків і так, дрібнички: пилорама, майстерня, озеро та два басейни…

От і питання з зірочкою для кмітливих: хто ж встановив ворота та виставив охорону на комунальній дорозі?

Цікаво, що фірма, яка є господинею цього майна – створена недавно, в січці цього року. А у власність оте майно отримала на початку лютого. Зараз власником та директором фірми є Олег Ярославович Проць. Пам’ятаєте такого? Ну то я нагадаю. Свого часу він прославився тим, що у 2016-му, будучи прокурором, придбав Tesla Model S. Вони і зараз не всім прокурорам по кишені, не те що тоді. Ото катався країною Олег Проць, від однієї прокуратури до іншої, аж поки якось не трафив у Бескиди. Далі буде…

Нагадаю, нещодавно активісти ГО «Галицьке братство Єдність» повідомили, що у селі Майдан Східницької ОТГ на комунальній дорозі, яка веде до Національного Природного Парку «Сколівські Бескиди», незаконно встановлені розсувні металеві ворота та виставлено приватну охорону, що суттєво обмежує можливість відвідувати Національний Природний Парк. Окрім самих воріт, встановлено табличку із надписом «Приватна власність. Вхід суворо заборонено».

Євген Міклушка, журналіст

Джерело

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.