Харківський агропромисловий холдинг орендуватиме землю на Львівщині

Мостиська міська рада на аукціоні продала право оренди земельної ділянки промислового призначення.

21.04.2023
Харківський агропромисловий холдинг орендуватиме землю на Львівщині

Як повідомили у Мостиській міській раді, 18 квітня у системі “Прозоро” відбувся аукціон щодо продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 21,2960 га на території Мостищини (за межами с. Годині).

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Участь у торгах взяли чотири учасники. При стартовій ціні річної оренди майже 1420 тис. грн – переможець аукціону запропонував ціну річної орендної плати 4 млн 100 грн в рік. Переможцем аукціону стала директорка з фінансової та операційної діяльності групи компаній «АГРОТРЕЙД» з Харкова Олена Ворона.

Група «АГРОТРЕЙД» — агропромисловий холдинг із завершеним циклом (виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією).

Основні сфери діяльності — виробництво зернових, зернобобових та олійних культур, зберігання та переробка зерна, насінництво та трейдинг. До складу групи «АГРОТРЕЙД» входять шість агрокластерів, дев’ять елеваторів та хлібоприймальних підприємств. У холдингу працює близько 1,5 тис. людей.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.