Гросмейстерка зі Львівщини рекламує шаховий турнір, який очолює росіянин

Анна Музичук зі Стрия Львівської області рекламує турнір FIDE, який очолює росіянин Дворкович.

24.07.2023
Гросмейстерка зі Львівщини рекламує шаховий турнір, який очолює росіянин

Як повідомляє “kamp-sport”, Анна Музичук  бере участь у промо-компанії чемпіонату світу ФІДЕ з рапіду та бліцу 2024 року в Австрії.

Шаховий інформаційний портал chess-news, який є опозиційним російській владі та керівнику ФІДЕ Аркадію Дворковичу, опублікував доволі цікавий пост. У дописі зазначається, що українська гросмейстерка зі Стрия на фото разом зі своїм близьким другом Емілем Сутовським, ізраїльський гросмейстер (на сайті ФІДЕ вказаний як головний виконавчий директор) беруть участь у промо-компанії чемпіонату світу з рапіду та бліцу.

До слова, президентом ФІДЕ є прокремлівський російський політик Аркадій Дворкович, який очолює цю посаду з жовтня 2018 року.

Що цікаво, днем раніше chess-news публікує ще один «цікавий» пост, у якому Дворкович у Москві перебуває на спільному заході з… Дмитром Песковим – прессекретарем президента Росії Володимира Путіна.

“Невже Анна Музичук заробляє гроші на ФІДЕ, яка є російською організацією і, яка, до слова, дозволяє участь спортсменів з країни 404 під прапором ФІДЕ?” – йдеться у дописі.

Місяцем раніше сестри Музичук (Марія та Анна) взяли участь у матчі солідарності з грузинками в Батумі (Грузія), одним з основних організаторів була саме ФІДЕ. Ця подія відбувалась під час дитячого чемпіонату світу з рапіду та бліцу, де були допущені шахісти з росії та білорусі. У звʼязку з цим українська делегація дітей змушена була відмовитись від поїздки, про що, за інформацією Kamp-Sport, сестрам було відомо заздалегідь.

За інформацією Kamp-Sport, яку підтвердили у Львівській обласній шаховій федерації, роком раніше сестри Музичук були виключені з Львівської обласної шахової федерації через те, що вони двічі не підписали листів від провідних шахістів проти керівника ФІДЕ Аркадія Дворковича та участі російських спортсменів в офіційних змаганнях, посилаючись на свою особисту думку у цих питаннях. Цікаво було б почути цю «особливу» думку, бо «особливі» дії підтримки керівництва ФІДЕ ми бачимо неодноразово. Іншими словами, під час повномасштабної війни з російською федерацією, не може бути третьої сторони чи думки.

24 жовтня 2022 року у Монако відбулася церемонія відкриття першої половини турніру претенденток на першість світу. Україну представляли двоє топових шахісток – Анна та Марія Музичук.

Під час відкриття турніру сестри Музичук сфотографувалися разом з іншими шахістками з Аркадієм Дворковичем (на фото вище) – російським президентом ФІДЕ.

“Ймовірно, такі пункти як фотосесія з організаторами, які, зрештою, і платять шахісткам немалі гроші, є чітко прописано у контракті. Звісно, виправдань може бути чимало, однак хіба все в цьому житті вирішують гроші?

Ще раз нагадаємо. Чинний президент ФІДЕ Аркадій Дворкович – російський політик, тісно пов’язаний з путінським режимом. У 2008-2012 він був помічником президента РФ, а в 2012-2018 – віцепрем’єр-міністром в уряді Дмитра Мєдвєдєва“, – підсумували у повідомленні.

 

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.