Громада на Львівщині вирішила скасувати закупівлю на понад 5 млн грн

Вчора, 20 жовтня, у Львівській ОВА відбулося перше засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

21.10.2023
Громада на Львівщині вирішила скасувати закупівлю на понад 5 млн грн

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, під час першого засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині, у Львівській ОВА заслухали представників 15 ТГ – Львівської, Солонківської, Бориславської, Старосамбірської, Миколаївської, Новороздільської, Стрийської, Тростянецької, Сколівської, Славської, Великомостівської, Новояворівської, Яворівської, Шегинівської та Івано-Франківської.

Окрім того, робоча група заслухала два структурні підрозділи ОВА щодо їхніх закупівель – департамент дорожнього господарства та управління капітального будівництва.

«В межах засідання розглянули 35 закупівель, які оголосили впродовж жовтня цього року. Одну закупівлю, на очікувану вартість 5,2 млн грн, за підсумками засідання планують скасувати. Йдеться про капітальний ремонт даху Прилбичівського ЗДО Новояворівської міської ради. Щодо 5 ТГ група рекомендувала переглянути доцільність здійснення закупівель під час найближчих засідань сесій відповідних рад.

Окрім того, щодо окремих закупівель Державна аудиторська служба України та правоохоронні органи отримали доручення здійснити моніторинг у частині проведення закупівельної процедури, укладення договорів підряду та реалізації проєктів», – резюмував голова робочої групи, перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Повний запис першого засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині, можна переглянути тут .

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 27 жовтня.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА.  Їх розглянуть під час одного з наступних засідань.

Нагадаємо, робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.