Гімнастка з Львівщини виборола два золота на міжнародному турнірі

19-річна львів’янка Христина Погранична виборола два золота та одне срібло на міжнародному турнірі з художньої гімнастики “Miss Valentine”.

27.02.2023
Гімнастка з Львівщини виборола два золота на міжнародному турнірі
Фото: Христина Погранична

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

В Естонії учора, 26 лютого, завершився традиційний міжнародний турнір з гімнастики художньої “Miss Valentine” серед спортсменок від 8 років і старших.

“Цьогоріч в складі збірної команди України змагалась і представниця Львівщини Христина Погранична. Учора Христина блискуче виступила у фіналах в окремих видах. Представниця Львівщини виборола золото як у фіналі з обручем, так і в фіналі зі стрічкою. А за підсумками багатоборства Христина виборола срібло”, – розповідають в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

У пресслужбі додали, що тренує спортсменку заслужена тренерка України Ірина Руда. Художню гімнастику дівчина опановує у Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Дмитра Сидорука.

“Miss Valentine” – один з найбільших та найстаріших заходів з художньої гімнастики, який проводиться у світі. Щороку у лютому Естонія приймає найкращих гімнасток з усього світу.

Зазначимо, у 2020 році Христина Погранична брала участь у змаганнях в москві 7-9 лютого. Як зазначається, таке рішення прийняв тренерський штаб збірної України.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.