Генштаб ЗСУ завершить процедуру погодження списків на бронювання

Згідно з постанови № 592 від 24 травня 2024 р. Генштаб ЗСУ завершить процедуру погодження списків на бронювання, які надійшли до 10 травня.

27.05.2024
Генштаб ЗСУ завершить процедуру погодження списків на бронювання

“Бронювання військовозобов’язаних за списками, що надійшли до Генштабу ЗСУ до 10 травня 2024 року, здійснюватиметься за зазначеними списками, погодженими Генштабом. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні на засіданні. Органам, які подавали списки до 10 травня, не потрібно повторно розпочинати процес, подаючи їх до Міноборони”, – зазначив Тарас Грень, керівник апарату Львівської ОДА.

Нагадаємо, що Постановою №520 від 8.05.2024 було змінено суб’єкта, який здійснює погодження списків військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації, та на воєнний час їх розгляд щодо повноти заповнення та наявності обґрунтувань. Відтепер ці повноваження здійснює Міністерство оборони України.

Враховуючи зазначене, прийняття рішення Мінекономіки про бронювання військовозобов’язаних здійснюватиметься виключно за результатами перевірки списків щодо повноти їх заповнення, наявності обґрунтувань та погодження Міноборони (СБУ, Службою зовнішньої розвідки).

“Уряд передав функції перевірки списків на бронювання Міністерству оборони України. Але, на момент ухвалення цього рішення на перевірці Генштабу перебували списки, які були подані раніше. Щоб не затримувати процес бронювання Генштаб завершить їх опрацювання”, – підсумував Тарас Грень.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.