Франція розглядає можливість передачі Україні винищувачів Mirage

Підготовку пілотів можуть проводити в Польщі.

02.03.2023
Франція розглядає можливість передачі Україні винищувачів Mirage
Фото: винищувач Mirage

Про це повідомляє ВMFTV.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню підтвердив, що його країна розглядає можливість передати Україні свої винищувачі. Йдеться про 12 списаних і поставлених на зберігання влітку 2022 року винищувачів Mirage.

Лекорню зазначив, “що з українцями ведуться переговори щодо літаків і навчання”. Міністр нагадав слова президента Емманюеля Макрона, що жодних табу немає.

Проте напряму міністр оборони не підтвердив ні передачу літаків, ні підготовку льотчиків. За його словами, наразі Україні терміново потрібні боєприпаси, адже від них залежить стійкість українських захисників.

Водночас він уточнив, що труднощі з передачею літаків повʼязані з логістикою, навчанням, можливостями технічного обслуговування.

Нагадаємо, Словаччина може передати Україні 10 винищувачів.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.