Екскерівників “Антонова” підозрюють у перешкоджанні оборони Гостомеля

Колишньому гендиректору ДП “Антонов” Сергію Бичкову та його підлеглим повідомила про підозру СБУ.

09.03.2023
Екскерівників “Антонова” підозрюють у перешкоджанні оборони Гостомеля
Фото: Сергій Бичков

Про це пише LIGA.net, з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

За інформацією джерел, Бичков та деякі його підлеглі перешкоджали Нацгвардії в облаштуванні оборони аеродрому Гостомель перед початком повномасштабного вторгнення росії.

Другий співрозмовник уточнив, що затримали також керівника служби безпеки концерну Нетьосова. Їм та декільком їхнім підлеглим оголошено про підозру в межах розслідування про знищення “Мрії”.

Співрозмовник підтверджує, що “зібрано докази, що саме екскерівники “Антонова” не пускали Нацгвардію на територію Гостомельського аеропорту і не давали будувати оборонні укріплення”.

Нагадаємо, розроблений в Україні найбільший у світі літак Ан-225 було знищено російськими військами 27 лютого 2022 року під час захоплення Гостомеля.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.