Дворічного хлопчика вилікували від остеомієліту у Львові

Під час операції хірурги виявили велику кісткову порожнину в лікті, заповнену густим гноєм.

12.10.2023
Дворічного хлопчика вилікували від остеомієліту у Львові

Про це повідомили у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “Охматдит”.

Дворічний Демʼян травмував лікоть, коли був з родиною за кордоном. Іноземні лікарі наклали на лікоть гіпсову пов’язку. За деякий час гіпс натер шкіру, і в ділянці травми утворився гнійник м’яких тканин. Гнійник розкрили в лікарні та назначили хлопчику антибіотик у сиропі.

Протягом наступних місяців Дем’ян періодично скаржився на болі в лівому плечі, у хлопчика трохи підвищилась температура. Після кількох консультацій у різних лікарів батьки звернулися до “Охматдиту”.

Під час обстеження в дитини діагностували остеомієліт лівої плечової кістки, який одразу прооперували. На операції хірурги виявили велику патологічну кісткову порожнину у нижній третині плеча, заповнену густим гноєм. Втручання пройшло успішно.

“Чіткої причини чому остеомієліт в однієї дитини виникає, а в іншої ні — немає. Але травма чи наявність джерел інфекцій: гнійник, абсцес, інфіковані рани — це завжди фактор, що провокує” — наголошують лікарі.

Дем’ян активно рухає прооперованою рукою, порушення її функції немає. Хлопчика вже виписали з лікарні.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.