До кінця року рівень безробіття може сягнути 30% — Мінекономіки

Проблема безробіття нині є одним із викликів для уряду, зокрема — питання працевлаштування людей та повернення їх з-за кордону.

25.10.2022
До кінця року рівень безробіття може сягнути 30% — Мінекономіки
Фото: умовне

Станом на кінець 2022 року рівень безробіття серед громадян України може сягнути 30-відсоткового рівня. Про це під час виступу на V українсько-німецькому економічному форумі заявила віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко, повідомляє Укрінформ.

“До кінця року ми очікуємо достатньо високий рівень безробіття — до 30%”, — зазначила урядовиця.

Свириденко додала, що Україна працює над збереженням нормального функціонування та відновленням економіки, повідомляє пресслужба міністерства.

“Для нас нормальне функціонування економіки — не менш важливе, ніж перемоги на військовому фронті”, — зазначила урядовиця.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.