Для іноземців, які служать у ЗСУ, спростили процедуру отримання українських посвідчень водія

В іноземних добровольців у ЗСУ та Нацгвардії тепер з’явилася можливість оформити українське посвідчення водія. Процедуру отримання прав їм спростили.

17.03.2023
Для іноземців, які служать у ЗСУ, спростили процедуру отримання українських посвідчень водія

Іноземні добровольці, які обороняють Україну, тепер зможуть отримати права водія за спрощеною процедурою. Відповідну постанову №228 ухвалив Кабінет Міністрів 14 березня. Про це повідомляє пресслужба МВС.

Громадяни інших країн, які проходять військову службу в ЗСУ, Нацгвардії та Державній спеціальній службі транспорту можуть оформити посвідчення водія в Україні. Нові правила діятимуть під час воєнного стану, а також через три місяці після його закінчення.

Іноземні захисники України зможуть пройти навчання в автошколі або ж обміняти права водія на українські, склавши іспити на права. Військовослужбовцям із посвідченням, виданим в Іспанії, Італії, ОАЕ та Туреччині, іспити з водіння складати не доведеться, адже ці країни підписали з Україною двосторонні угоди про визнання прав водія.

Отримати права водія в Україні можна навіть за відсутності ідентифікаційного коду та вказаної адреси проживання (замість нього вказується адреса військової частини, де служить іноземець).

Документи, необхідні для оформлення посвідчення водія іноземцями:

  • паспорт чи документ, що підтверджує особу без громадянства;
  • військовий квиток;
  • довідка з військової частини, з якою укладено контракт;
  • медична довідка для водіїв (під час навчання в автошколі).

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.