ДБР почало розслідувати побиття солдата у військовій частині на Львівщині

Працівники ДБР порушили кримінальне провадження за фактом побиття військовослужбовця в одній з військових частин у Львівській області.

29.06.2023
ДБР почало розслідувати побиття солдата у військовій частині на Львівщині
Фото: Марта Матвіїшин

Як повідомляє Державне бюро розслідувань, повідомлення надійшло від сестри військового. Вона заначила, що її брата побив офіцер.

Лікарі діагностували у солдата пошкодження внутрішніх органів.

“Працівники ДБР відразу відреагували на повідомлення. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії на території військової частини, опитуються свідки, а також потерпілий, який перебуває в госпіталі. Відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Сестра бійця зазначила, що її брат потрапив у Львівський військовий госпіталь із діагнозом гострий апендицит, однак в ході операції, лікарі виявили сильні пошкодження внутрішніх органів. Вчора, 28 червня, у нього стався внутрішній крововилив внаслідок розриву печінки.

Фото: Марта Матвіїшин

 

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.