Чому квас став популярним напоєм серед українців

Особливий приємний смак і виняткова корисність зробили квас напоєм, що пройшов крізь тисячоліття. Саме таким справжнім квасом традиційної технології виробництва з натуральних складників нині втамовує спрагу українців тернопільський виробник «Опілля».

23.05.2023
Чому квас став популярним напоєм серед українців

Напій зі збродженого пророслого зерна відомий людству щонайменше від 5-го тисячоліття до нашої ери. На багатих землях, що входять до складу сучасної України, з часу найдавніших цивілізацій жили землероби, які майстерно вирощували й жито та ячмінь. Саме ці злакові місять складові, необхідні для приготування традиційного квасу. За останнє тисячоліття від напою, яким у 989 році князь Київський Володимир Великий наказав пригощати люд з нагоди хрещення Київської Русі, квас став традиційним, звичним і улюбленим напоєм українців.

Не загубився квас у вирі тисячоліть, а навпаки здобув популярність через свій особливий приємний смак, натуральність інгредієнтів та багатогранну користь. Саме такими якостями володіє справжній квас “Домашній” від «Опілля».

У спекотний день квас від тернопільського виробника прекрасно втамує спрагу. Крім приємної прохолоди, квас «Домашній» збадьорить і додасть сил. Напій активізує обмін речовин, результат чого – відчутний приплив сил вже після перших ковтків «Домашнього». Загалом користь квасу багатогранна. Зумовлена вона натуральним бродінням за допомогою високоякісних дріжджів, які використовує тернопільський виробник. У процесі бродіння в «Домашньому» квасі від «Опілля» утворюється щонайменше 10 корисних амінокислот. Завдяки цьому квас може не тільки збадьорити у спеку, а й забезпечити триваліший ефект. Квас натурального бродіння пригнічує шкідливу мікрофлору кишківника і покращує корисну, посилюючи загальну опірність організму, тобто сприяючи підвищенню імунітету. Доречним буде квас і в час обіду. Напій активізує роботу травної системи, стимулюючи кислотність шлунка та допомагаючи перетравлювати м’ясну їжу. А ще квас містить вітаміни С, Е і групи В, а також численну кількість корисних мікро- і макроелементів, серед яких кальцій, фтор, магній, залізо.

Таку користь квасу забезпечує природне бродіння без додавання жодних штучних компонентів: ніяких підсолоджувачів, підсилювачів смаку, барвників чи іншої «хімії» у квасі «Домашній» від «Опілля» немає. Для приготування квасу тернопільський виробник використовує тільки передбачені традиційним українським рецептом натуральні інгредієнти, як от концентроване квасне сусло, тобто житнє борошно, житній та ячмінний солод, дріжджі та чисту питну воду. Цукру, надмірна кількість якого сповільнює процес живого бродіння, у квасі «Домашній» рівно стільки, щоб забезпечити процес природного бродіння. Це у 2,5 раза менше, ніж у солодких газованих водах на ароматизаторах.

Справжній квас від  «Опілля» – це натуральний продукт живого бродіння, що ввібрав у себе всю користь зерна і тисячолітню мудрість наших предків. Прохолодний квас «Домашній» від «Опілля» – це втілення української традиції, яким втамовувати спрагу люблять і сучасні українці.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.