Чому квас «Опілля» — у трійці найкращих в Україні: виробник розкрив секрет популярності напою

Тамувати спрагу квасом “Домашній Опілля” в Україні стало добрим тоном, рисою вишуканого смаку і ознакою відповідального ставлення до свого здоров’я. Цей квас — у ТОП-3 найкращих, вироблених в Україні у 2023 році.

07.09.2023
Чому квас «Опілля» — у трійці найкращих в Україні: виробник розкрив секрет популярності напою

Про це повідомляє TeNews.

Натуральний, смачний, корисний — тому і популярний. Так кажуть про секрет любові українців до живого квасу «Домашній» його виробники — фахівці тернопільської пивоварні «Опілля».

«Ми цінуємо справжнє і українське, тому для виробництва квасу, як і решти своєї продукції, використовуємо природну екологічно чисту вітчизняну сировину. У квасі — тільки передбачені традиційним українським рецептом натуральні складники: концентроване квасне сусло, тобто житнє борошно і житній та ячмінний солод, а ще чиста артезіанська вода та якісні дріжджі. Готуємо квас виключно шляхом натурального бродіння, як це зі століття в століття робили українці. У створенні справжнього квасу «Домашній» немає нічого штучного. Сучасне високотехнологічне обладнання «Опілля» допомагає контролювати процес, доводячи природне бродіння до досконалості смаку напою», — кажуть виробники квасу «Опілля».

Саме натуральні інгредієнти та висока якість є причиною популярності квасу «Домашній Опілля», наголосили й організатори престижної премії Ukrainian Business Award, яка сформувала цьогорічний рейтинг ТОП-10 торгових марок квасу України. У трійці лідерів цього рейтингу — «Домашній» від «Опілля».

Тож тамувати спрагу квасом із ТОП-3 вироблених цьогоріч в Україні — квасом «Домашнім» від «Опілля» — у кінці літа 2023-го точно буде добрим тоном, рисою вишуканого смаку і ознакою відповідального ставлення до свого здоров’я. Цінуй традиції, цінуй справжнє!

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.