Чоловік на Тернопільщині через заробіток в інтернеті втратив майже пів мільйона

В шахрайську пастку потрапив житель Теребовлі.

20.11.2023
Чоловік на Тернопільщині через заробіток в інтернеті втратив майже пів мільйона

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

Чоловік розповів правоохоронцям, що його обдурили на 450 тис. гривень. Постраждалий зазначив, що в інтернеті знайшов оголошення про роботу онлайн. Чоловік написав компанії і йому запропонували зареєструватися на сайті та вкладати гроші за викуп товару. За те, що чоловік вкладатиме свої заощадження, шахраї пообіцяли повертати все з прибутком.

«Чоловік вирішив спробувати. Спочатку на незнайомий рахунок закинув 17 тис. гривень, йому на банківську картку повернули 22 тис. гривень. Надалі суми зростали. Упродовж двох днів він перерахував шахраям 450 тисяч гривень. Проте бажаного прибутку так не отримав», – йдеться у повідомленні.

Поліцейські за фактом шахрайства розпочали кримінальне провадження. Наразі поліцейські з’ясовують усіх осіб, які можуть бути причетні до таких видів шахрайств.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.