Через рівень зарплат з Львівської ОВА звільнилось 27 працівників

На місце звільнених працівників не вдалося знайти нових.

03.03.2024
Через рівень зарплат з Львівської ОВА звільнилось 27 працівників

Про це LVIV.MEDIA  повідомив керівник апарату ЛОВА Тарас Грень.

“Причини для звільнення є дві — або людина знайшла ліпшу роботу, або ж вона незадоволена умовами оплати праці тут, у ЛОВА. Переважно працівники, які звільняються, йдуть на роботу у недержавний сектор, тобто у приватні фірми, громадські організації та асоціації, донорські організації тощо. Такі складають близько 80% від усіх, хто звільнився”, — розповів Тарас Грень.

За словами керівника апарату ЛОВА, в усій адміністрації мали б працювати 650 людей.

“У апараті ЛОВА мало б працювати 103 людини, фактично на початку року їх було 73, а наразі вже залишилося 67. Насправді ситуація доволі складна, за нашими прогнозами до квітня-травня ще близько 30% працівників звільняться”, — додав Грень.

До слова, у 2023 році з ЛОВА звільнилося 93 працівники, а прийшли на роботу лише 59.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 1409 “Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році”. Внаслідок цього зарплати працівників ЛОВА зменшились від 36% до 50% залежно від посади. У січні цього року начальник Львівської ОВА Максим Козицький у своїй колонці прогнозував, що таке рішення уряду призведе до масових звільнень державних службовців.

 

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.