Британія збільшила виробництво зброї для допомоги Україні

Велика Британія збільшує виробництво зброї на своїх підприємствах, аби поповнити власні запаси та продовжити підтримувати Україну.

23.02.2023
Британія збільшила виробництво зброї для допомоги Україні
Фото: умовне

Про це повідомив міністр оборони Сполученого Королівства Бен Воллес, пише Reuters. За його словами, йдеться, зокрема, про збільшення виробництва артилерійських снарядів.

“Британія розпочала “розігрівати” свої виробничі лінії для заміни озброєння, надісланого до України, та збільшує виробництво артилерійських снарядів, аби допомогти Києву відтіснити російські сили”, – йдеться у публікації. 

За словами Воллеса, Британія добре підготовлена до подальшої допомоги Україні, однак мусить підтримувати виробництво зброї.

“Ми уклали контракти… Ми вже почали отримувати деякі поставки для поповнення наших власних складів та дещо – для України”, – відповів міністр на запитання про те, чи має Британія промислову спроможність й надалі передавати Україні зброю.

Крім того, міністр закликав й інші держави “стимулювати ланцюжки постачання”.

Нагадаємо, Британія пропонує збудувати завод з виробництва зброї для України на території Польщі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.