Благодійний фонд “Тернопіль” передав допомогу тернопільській амбулаторії

Важливо, аби всі могли отримати медичну допомогу.

28.11.2022
Благодійний фонд “Тернопіль” передав допомогу тернопільській амбулаторії
Фото: Благодійний фонд "Тернопіль"

Як розповіли у благодійному фонді “Тернопіль” волонтерам важливо дбати про здоровʼя людей, тому вони роблять усе, щоб медична допомога могла бути надана пацієнтам та врятувати їхні життя. 

“Рентген апарат, медичні ліжка та тумби, пристрій для дезінфекції, стоматологічне обладнання направлено до Амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “ЦПМСД” Байковецької сільської ради, Тернопільської області”, – йдеться в повідомленні.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.