Австралія передасть Україні безпілотників на 33 млн доларів

Австралія вирішила надіслати Україні розвідувальні безпілотники та розширити санкції проти Росії.

23.02.2023
Австралія передасть Україні безпілотників на 33 млн доларів

Безпілотні авіаційні комплекси не мають зброї, але можуть допомогти українським військовим контролювати пересування росіян. В уряді Австралії запевняють, що ці безпілотники забезпечать оперативну розвідку на полі бою, передає “Мілітарний”.

Україна отримає безпілотні повітряні системи вартістю 33 мільйони доларів. Кількість і тип дронів не уточнюють.

“Ця підтримка надасть Збройним силам України можливості розвідки, спостереження та розвідки на полі бою, оскільки вони продовжують боротися з необґрунтованою агресією росії”, – йдеться у заяві міністра оборони країни Річарда Марлеса.

Також міністерка закордонних справ Австралії Пенні Вонг зазначила, що санкційний режим Австралії проти рф відображає підтримку народу України та основних норм суверенітету та територіальної цілісності.

“Австралія запроваджує додаткові санкції проти осіб у російському уряді, тих, хто допомагає продовжувати цю війну, тих, хто фінансує цю війну, і тих, хто поширює неправду для виправдання цієї війни”, – заявила міністр закордонних справ Пенні Вонг.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.