Андрій Салюк про три революції, політику та волонтерство, охорону пам’яток під час війни

Лідер волонтерської ініціативи “Львівський лицар” Андрій Салюк є учасником трьох українських революцій.

24.11.2023
Андрій Салюк про три революції, політику та волонтерство, охорону пам’яток під час війни

У програмі Олега Радика “GO про…”  Андрій Салюк поділився думкою стосовно емоційної різниці між Революцією на граніті, Помаранчевою та Революцією Гідності.

Також розповів про досвід депутатської роботи, політику і волонтерство, зокрема, пояснив, чи може політик бути волонтером, а волонтер — політиком.

Окрім того, Салюк повідомив, які власні розробки має волонтерська ініціатива “Львівський лицар” та чи важлива охорона пам’яток під час війни і де знайти золоту середину.

“Шкарпетки на війні потрібні, але шкарпетками війну не виграєш”, – зазначив Андрій Салюк.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.