Американські хірурги оперуватимуть діток у Львові

У Львові американські хірурги спільно з українськими колегами проконсультують та прооперують 50 дітей, у яких діагностували патології шиї, голови та кисті.

18.10.2023
Американські хірурги оперуватимуть діток у Львові

Про це повідомляє Міжрегіональний центр лікування дітей з розщілинами губи та піднебіння.

Там сказали, що дітей з усієї України лікуватимуть львівські щелепно-лицеві хірурги разом з мультидисциплінарною командою зі США. Місія розпочалась у середу, 18 жовтня, та триватиме п’ять днів.

Сюди приїхали восьмеро хірургів зі США.

«Мета візиту – продовжити допомогу дітям і їх лікарям з України, щоб найсучасніша допомога стала можливою вдома. Для цього американські хірурги навчають найновіших методик, які пізніше львівські хірурги зможуть використовувати постійно», — йдеться в повідомленні.

Спільно із колегами зі Львова працюватиме Джеймс Сюн – хірург голови і шиї, ЛОР, спеціалізується на судинних із мальформацій, особистий лікар президента Клінтона.

Разом з командою обласної дитячої лікарні «Охматдит» вони виконають складні хірургічні втручання. Для цього хірурги попередньо відібрали 50 дітей до 18 років, в яких є надскладні вади обличчя і яким раніше не змогли допомогти в Україні.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.