Медики у Львові виходили немовля з рідкісним вірусом, який вражає головний мозок

Після народження лікарі виявили у дитини неонатальну жовтяницю та розпочали лікування. На 6 добу після народження дитину виписали із пологового. Однак, жовтяниця не проходила. Показник білірубіну був 280.

05.06.2024
Медики у Львові виходили немовля з рідкісним вірусом, який вражає головний мозок

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Ми зробили усі необхідні аналізи та обстеження. У хлопчика був високий показник прямого білірубіну. А це означає, що це не звичайна жовтяниця, а специфічна. Також виявили, що у дитини рідкісний вірус, який вражає головний мозок та нервовий розвиток дитини. При невчасному лікуванні такі випадки завершуються летальністю. Результат у таких випадках дає застосовування специфічних, противірусних препаратів», – наголосила лікар-неонатолог реанімації новонароджених та постінтенсивного відділення лікарні “Охматдит” Мирослава Кушнір.

Дамʼяну провели цілий ряд лікувальних специфічних кроків для лікування рідкісного вірусу. Стан дитини стабілізувався.

Ще протягом півроку дитина буде під постійним контролем та спостереженням лікарів. Оскільки до 6-ти місяців Дамʼяна буде відбуватися додаткове лікування.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.