Албанія скасувала безвіз для росіян

З 2009 року для росіян в Албанії запроваджували безвізовий режим на літній період та оксамитовий сезон.

21.04.2023
Албанія скасувала безвіз для росіян

У громадян росії вимагатимуть отримання візи для в’їзду до Албанії під час літнього сезону. Про це повідомили на сайті посольства Албанії в рф.

“Посольство Республіки Албанія в російській федерації повідомляє, що відповідно до змін від 20 квітня 2023 року в постанові уряду скасовує безвізовий режим для громадян рф (щороку з 1 травня по 30 вересня)”, – сказано в повідомленні відомства.

Тепер росіянам необхідно буде оформляти візи відповідно до мети поїздки.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.