Американська компанія планує відкрити на Львівщині виробництво підшипників та комплектуючих до вагонів

Розгорнути виробництво хочуть на базі одного із заводів.

27.09.2022
Американська компанія планує відкрити на Львівщині виробництво підшипників та комплектуючих до вагонів
Фото: Максим Козицький

Про це розповів директор з глобального бізнесу цієї компанії Ерік Лухман, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Вказується, що Amsted Rail працює в Україні з 2004 року. 

“Виробництво деталей на Львівщині дозволить повернути на ринок України деякі дорожні комплектуючі, виготовлення яких довелося припинити через повномасштабну війну. Дякую компанії Amsted Rail за ініціативу. Впевнений, що співпраця зі заводом на Львівщині уже найближчим часом дасть чудовий результат”, – додав Козицький.

“Ми співпрацюємо з “Укрзалізницею”, там дуже задоволені нашим продуктом. Підшипники, які ми виготовили для них, функціонують майже 16 років – це унікальний досвід для української залізної дороги”, – наголосив Ерік Лухман.

Він також зазначив, що Amsted Rail виготовляє продукцію, яка пов’язана з вантажними вагонами та їхньою стабілізацією. Комплектуючі зменшують натиск на колеса і рейки.

“Ми хочемо відкрити у Львові виробництво підшипників та комплектуючих до вагонів. Це може бути як будівництво заводу, так і кооперація з компанією, яка вже працює на ринку. Зараз розглядаємо територію, складські приміщення одного зі заводів на Львівщині, щоб перевезти туди обладнання”, – підкреслив Ерік Лухман.

Відтак, компанія Amsted Rail планує співпрацювати з цим заводом, щоб повернути на ринок України певну частину дорожніх комплектуючих, виробництво яких припинилось через російське вторгнення.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.