Військовий з Тернополя врятував собаку, якого господарі покинули помирати 

Богдан Брич – колишній староста села Гаї-Шевченківські, що у Тернопільському районі.

13.10.2022
Військовий з Тернополя врятував собаку, якого господарі покинули помирати 

З початком війни чоловік вирішив стати на оборону країни, поповнивши лави Збройних сил.

Тернополянин захищає не лише українські землі, але й усіх її мешканців. Усіх без виключення.

Так, нещодавно військовий врятував на передовій собаку, якого кинули напризволяще господарі. Він був поранений і потребував допомоги. Захисник не залишив тварину і тепер пес є одним з бійців підрозділу.

“Це Барні! Його покинули господарі, він був травмований і з температурою 40, ми виходили його з допомогою ветеринара і тепер він боєць нашого підрозділу!”,розповів Богдан Брич у “Фейсбуці”.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.